Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/XI Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні»
Четвер, 10 жовтня 2019 09:56

XI Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

До уваги зацікавлених представників бізнесу, 14 листопада в м. Київ відбудеться XI Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні» за участі представників влади й бізнесу України і Польщі з метою пошуку нових шляхів співпраці та налагодження партнерських взаємовідносин.

Головні питання, що розглядатимуться в рамках заходу: торгово-економічне партнерство України та Польщі; велика приватизація та відкриття вільного ринку землі в Україні; будівельні та інфраструктурні проекти; перспективи розширення вантажних залізничних перевезень, запуску проектів з вагонобудування та створення спільних ремонтно-сервісних центрів; переробна галузь; польський досвід та польські технології для енергоощадних проектів в Україні та інші.

Місце проведення: Готель Україна, м. Київ, вул. Інститутська, 4. Додаткова інформація та реєстрація за посиланням: http://bit.ly/35dGdnA.

Відділ економіки

Прочитано 30 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація