Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/ВАЖЛИВА інформація для суб’єктів підприємницької діяльності сфери послуг та торгівлі міста Мукачева
Понеділок, 28 жовтня 2019 15:53

ВАЖЛИВА інформація для суб’єктів підприємницької діяльності сфери послуг та торгівлі міста Мукачева

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ВАЖЛИВА інформація для суб’єктів підприємницької діяльності сфери послуг та торгівлі міста Мукачева

Шановні власники та керівники готельних, ресторанних та торговельних закладів, керівники кав’ярень, барів, салонів краси, перукарень, масажних салонів, аптек, туристичних агентств, ринків та інших підприємств, установ і організацій міста Мукачева.

Оскільки Ваша робота, пов’язана з безпосереднім контактом з мешканцями та гостями міста Мукачева, і відноситься до високого рівня ризику виникнення та поширення інфекційного захворювання дифтерії, переконливо ПРОСИМО ВАС, звернути увагу на заходи пов’язані з попередженням та недопущенням виникненням та поширенням епідемії.

Переконливо просимо кожного керівника звернути увагу на працівників та трудові колективи і переглянути медичні картки та, при відсутності там вакцинації проти дифтерії в найближчі 9 років, зробити щеплення. Відповідно до Календаря щеплень, затвердженого МОЗ, вакцинацію від дифтерії кожні 10 років впродовж усього життя, лише тоді можна говорити про захист від хвороби. Тільки за допомогою профілактичних щеплень можна не допустити поширення дифтерії.

У зв'язку зі спалахом дифтерії в Ужгороді та можливістю поширення інфекції за межами обласного центру просимо всіх, у яких відсутня імунізація проти дифтерії 10 років і більше, звертатися до своїх сімейних лікарів в КНП "ЦПМСД Мукачівської ОТГ" та провести щеплення. В закладі наявна достатня кількість вакцини.

Вакцинування проводиться безкоштовно.

Будьмо соціально відповідальними!

Не допустимо поширення епідемії дифтерії в Мукачеві разом.

Відділ економіки

Прочитано 99 разів

ГАЛЕРЕЯ