Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/Прийнято програму Економічного та соціального розвитку Мукачівської ОТГ на 2020 рік та прогнозні показники на 2021-2022 роки.
П'ятниця, 06 грудня 2019 12:33

Прийнято програму Економічного та соціального розвитку Мукачівської ОТГ на 2020 рік та прогнозні показники на 2021-2022 роки.

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прийнято програму Економічного та соціального розвитку Мукачівської ОТГ на 2020 рік та прогнозні показники на 2021-2022 роки.

Дана Програма розроблена відділом економіки Мукачівської міської ради спільно з виконавчими органами Мукачівської міської ради та старостинськими округами, місцевими органами виконавчої влади, враховуючи прогнозні показники діяльності суб’єктів господарювання всіх галузей економіки та відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державні цільові програми», Постанови Кабінету Міністрів від 11.07.2018 р № 546 «Про схвалення прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2020- 2022 роки», та інших законодавчих актів.

Програма ґрунтується на аналізі розвитку громади, поточної економічної ситуації, актуальних проблем соціально - економічного розвитку, пріоритетів, а також прогнозів, що враховують вплив зовнішніх та внутрішніх чинників і ризиків, та визначає оперативні цілі і заходи економічної та соціальної політики міської влади, критерії ефективності її реалізації та основні прогнозні показники економічного і соціального розвитку на 2020 рік та основні напрямки розвитку на 2021-2022 роки.

Основна мета Програми соціально-економічного розвитку Мукачівської міської ОТГ полягає у вирішенні спільних проблем мешканців міста та сіл, які увійшли до складу Мукачівської міської ОТГ та реалізації спільних завдань щодо економічного зростання, підвищення конкурентоспроможності, інвестиційної привабливості, якості життя у громаді через ефективне використання ресурсів та реалізацію спільних інтересів влади, громади та бізнесу, створення рівних умов для всебічного та гармонійного розвитку громадян, з наданням якісних адміністративних послуг об’єднаної громади на тривалу перспективу.

Документ складається з 7-ми розділів та галузевих підрозділів, а також 3-х основних додатків. Додатком до Програми є основні показники соціально-економічного розвитку Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та основні напрямки розвитку на 2021-2022 роки. Програма також містить перелік місцевих (регіональних) програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів міського бюджету у 2020 році та розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів із будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами у 2020 році

Дана програма є основою для формування та раціонального використання фінансових ресурсів відповідно до визначених цілей і завдань соціально-економічного розвитку Мукачівської міської ОТГ на 2020 рік.

Реалізацію намічених в Програмі заходів та досягнення запланованих показників передбачається здійснювати шляхом виконання міських цільових програм. Фінансування заходів цих програм буде здійснюватись з урахуванням реальних можливостей міського бюджету.

Необхідно зауважити, що у процесі виконання Програма може уточнюватися. Зміни та доповнення до Програми затверджуються міською радою.

Звітування про хід виконання Програми буде здійснюватись щоквартально на засіданнях виконавчого комітету та за підсумками року на сесії Мукачівської міської ради.

Ознайомитися з повним змістом Програми можна у розділі рішення Мукачівіської міської ради.

Прочитано 66 разів

ГАЛЕРЕЯ