П'ятниця, 20 березня 2020 12:24

КАРАНТИН!!! ПРОТОКОЛ комісії ТЕБ та НС

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Шановні керівники підприємств, установ та організацій, суб’єкти підприємницької діяльності Мукачівської міської ОТГ незалежно від форми власності та підпорядкування звертаємо ВАШУ УВАГУ, що відповідно до протоколу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Мукачівської міської ОТГ на період дії КАРАНТИНУ на території громади

 

ЗАБОРОНЕНО:

 

П. 2.1. Роботу всіх комерційних та торгівельних закладів, незалежно від виду товарної групи, форми власності, підпорядкування (закладів торгівлі торгових мереж), в тому числі промисловими товарами, будівельними матеріалами, машинами та інструментами, побутовою технікою, іграшками, періодичної пресою та іншими промтоварами в магазинах, кіосках та на відкритих торгових майданчиках, ЗА ВИКЛЮЧЕННЯМ роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, а також засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, дитячого харчування, харчування для тварин у спеціалізованих магазинах (заклади, у яких відповідні товари складають 80 і більше відсотків загального асортименту), ветеринарних аптек та клінік.

П. 2.2. На період дії карантину перепрофілювання торгівельних закладів.

П. 2.3. Діяльність кінотеатрів, торгово-розважальних центрів, туристичних агентств, нічних клубів, дискотек, спортивно-оздоровчих закладів (фітнес-клуби, тренажерні зали, секції, спортзали, студії, стадіони, басейни, парки, атракціони), навчальних та мовних центрів, дитячих розважальних закладів.

П. 2.4. Діяльність закладів громадського харчування (кав’ярні, ресторани, піцерії, бістро, паби, їдальні, буфети, кафе-пекарні, барстійки та кафетерії в приміщеннях магазинів, готелях та АЗС, в торгових павільйонах та кіосках), ЗА ВИКЛЮЧЕННЯМ закладів громадського харчування з надання послуг адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

 

П. 2.5. Діяльність закладів побутового обслуговування населення (лазні, СПА-салони, салони краси, косметичні кабінети, кабінети масажу, перукарні, тату-салони, швейні майстерні, майстерні по ремонту взуття, хімчистки, ательє, сервісні центри, СТО, автомийки (крім автомийок самообслуговування).

П. 2.6. Діяльність фінансових установ (ломбардів, кредитних спілок, валютних кіосків) ЗА ВИКЛЮЧЕННЯМ суб’єктів банківської та страхової діяльності.

Наголошуємо на неухильне виконання встановлених карантинних заходів!

За невиконання чи неналежне виконання карантинних заходів керівники підприємств, установ, організацій та суб’єкти підприємницької діяльності несуть персональну відповідальність і можуть бути притягнуті до адміністративної та кримінальної відповідальності.

Відділ економіки.

Прочитано 1126 разів

ГАЛЕРЕЯ