Четвер, 28 травня 2020 10:12

Платформа з просування експорту

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Повідомляємо, що розпочала роботу сорсингова платформа Офісу з просування експорту.

Це безкоштовний онлайн-інструмент, який дозволяє українським компаніям потрапити в поле зору іноземних імпортерів та розширити свої ринки збуту. Платформа є своєрідним онлайн-каталогом українських експортерів, який дає можливість імпортерам легко знайти  свого бізнес-партнера серед зареєстрованих українських компаній та встановити прямий контакт. Дана платформа створена з метою підтримки та просування експорту товарів, робіт та послуг вітчизняних виробників, а саме надання сприяння у встановленні ділових із потенційними партнерами закордоном.

Зареєструватися на сорсинговій платформі можна через особистий кабінет на сайті Офісу з просування експорту https://epo.org.ua/, обравши послугу “Сорсинг” та заповнивши необхідну інформацію про компанію та продукт.

Тож запрошуємо підприємства приєднатися до платформи! Можливо, зараз імпортери шукають саме вашу продукцію чи послуги.

Покрокова інструкція щодо реєстрації на Сорсинговій платформі доступна за посиланням:

https://epo.org.ua/instruktsiya-po-korystuvannyu-osobystym-kabinetom/shvydka-reyestratsiya-na-platformi-dlya-eksporteriv/

У разі виникнення додаткових питань щодо реєстрації на платформі просимо писати на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Відділ економіки

Прочитано 45 разів

ГАЛЕРЕЯ