Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/До уваги мешканців міста: з’явилась хороша альтернатива заміни електроенергії на сучасні домашні сонячні електростанції
Середа, 05 квітня 2017 12:27

До уваги мешканців міста: з’явилась хороша альтернатива заміни електроенергії на сучасні домашні сонячні електростанції

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

УКРГАЗБАНК запровадив кредитну програму «ЕКО-енергія», яка передбачає фінансування фізичних осіб на купівлю і встановлення «під ключ» сонячних електростанцій, сонячних колекторів та теплових насосів для домогосподарств.

Завдяки домовленостям з компаніями-партнерами, які займаються виробництвом і встановленням такого обладнання, УКРГАЗБАНК пропонує своїм клієнтам процентну ставку за кредитною програмою «ЕКО-енергія» від 0,001% річних. Максимальна сума кредитування складає 1 млн гривень, строк – до 5 років.

Сонячні електростанції дають змогу домогосподарствам генерувати електроенергію від сонця і використовувати її для власних потреб, а надлишок продавати в загальноукраїнську електромережу за «зеленим тарифом». Даний тариф регулюється законом України "Про електроенергетику", встановлюється на дату введення станції в експлуатацію (подача заяви на приєднання для домашніх СЕС) і залишається незмінним до 2030 року.

Зазначимо, що домашня сонячна електростанція — це не лише реальна можливість забезпечити енергетичну незалежність своєї родини, а й чудовий бізнес-проект. Адже на сьогодні “зелений тариф” для сонячних електростанцій складає 0,18 євро за 1 кВт/год, таким чином, встановивши на даху власного будинку СЕС можна забезпечити собі додатковий щомісячний дохід до 10 тис. гривень. Сонячні колектори також генерують електроенергію, яка використовується для підігріву води для потреб домогосподарства (опалення, бойлери, басейни і т.п.).

Детальніше за посиланням прес-служба Укргазбанку.

Відділ економіки

Прочитано 889 разів

ГАЛЕРЕЯ