Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/До уваги організацій та волонтерських ініціатив міста Мукачево, є хороша можливість взяти участь у грантовій програмі “Підтримка ініціатив переселенців”
Середа, 05 квітня 2017 17:37

До уваги організацій та волонтерських ініціатив міста Мукачево, є хороша можливість взяти участь у грантовій програмі “Підтримка ініціатив переселенців”

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Повідомляємо, що КримСОС і Агентство ООН у справах біженців продовжили грантову програму для допомоги волонтерським ініціативам переселенців в самостійному вирішенні їх проблем, захисту їх прав і свобод. Кінцевий термін подання заявок - до 15 грудня 2017 р. Бюджет проекту – до 25 000 грн.

Подати заявки на участь в програмі можуть: групи, організації, ініціативи, що мають чітко організовану структуру і складається мінімум з трьох осіб, з яких мінімум двоє є переселенцями (не менше 50% групи повинні бути переселенцями). Також групи, організації, ініціативи, що активно працюють в сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

Напрямок проектів програми:

- інтеграція і побудова діалогу між переселенцями та місцевими громадами;

- захист прав переселенців;

- зміцнення ініціатив та спільнот внутрішньо переміщених осіб (ВПО);

- надання підтримки жінкам та вирішення проблеми гендерно-обумовленого насильства, а також захист людей з особливими потребами та інших соціально незахищених груп населення;

- поліпшення/створення інфраструктурних соціальних об’єктів для спільного користування ВПО і місцевими громадами.

Для участі у грантовій програмі необхідно заповнити заявку та надіслати її на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Заявки приймаються щомісяця з 1 до 15 числа до 15 грудня 2017 року.

Деталі за посиланням: http://gurt.org.ua/news/grants/37756/

Прочитано 550 разів

ГАЛЕРЕЯ