Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/16 лютого Закарпатська торгово-промислова палата запрошує до участі у Міжнародних Контактних Днях
П'ятниця, 09 лютого 2018 19:02

16 лютого Закарпатська торгово-промислова палата запрошує до участі у Міжнародних Контактних Днях

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

До відома підприємств міста та зацікавлених осіб, Закарпатська ТПП проводить 16 лютого 2018 року в м.Ужгороді “Міжнародні Контактні Дні” (МКД) за тематикою: “Сільгосптехніка та обладнання, посівні матеріали, добрива та засоби захисту рослин; обладнання та технології для харчової промисловості; виготовлення продуктів харчування; упаковка та пакувальна техніка”.

Згідно підписаних угод про співпрацю з регіональними ТПП Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Білорусі, Хорватії, Сербії на зустріч запрошуються представники ділових кіл вищезгаданих країн та суб’єкти підприємницької діяльності з усіх регіонів України.

Під час проведення заходу буде надана можливість проведення переговорів та встановлення прямих ділових контактів з українськими та іноземними підприємствами — виробниками продукції, а також можливість демонстрації продуктів та послуг на виставкових стендах.

Зустріч проходитиме 16 лютого 2018 року у виставковому залі Закарпатської ТПП за адресою: м.Ужгород, вул.Грушевського, 62 А.

Початок о 10 годині.

Контактні телефони: (0312) 66-94-62, 66-95-50 факс 66-94-74

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ економіки

Прочитано 341 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних