Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/6 березня у великій сесійній залі Мукачівської міської ради відбувся навчальний семінар “Правові та практичні аспекти державних закупівель. Електронні закупівлі”
Середа, 07 березня 2018 12:29

6 березня у великій сесійній залі Мукачівської міської ради відбувся навчальний семінар “Правові та практичні аспекти державних закупівель. Електронні закупівлі”

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

      Закарпатський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій розпочав навчання за програмою постійно діючого семінару “Правові та практичні аспекти державних закупівель. Електронні закупівлі” для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування — спеціалістів, відповідальних за проведення державних закупівель. Програма навчання передбачає чотирьох одноденних семінарів.

           Перший семінар відбувся 6 березня у великій сесійній залі Мукачівської міської ради, на якому були присутні представники відділів, управлінь виконавчого комітету Мукачівської міської ради, а також комунальних підприємств міста Мукачева: відповідальні особи за проведення державних закупівель міста, а також члени тендерних комітетів.

        Лектор семінару розповів про правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг: реєстрація та вибір авторизованих електронних майданчиків, складання річних планів закупівель, оформлення тендерної документації тощо. Під час семінару учасники ставили різні запитання, на які отримали ґрунтовні відповіді.

Відділ економіки

Прочитано 248 разів

ГАЛЕРЕЯ