Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Відділ інформатизації та зв'язків з громадськістю/Мукачівський міський голова Андрій Балога видав розпорядження про відзначення у місті Мукачево 27-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України
×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 1358
Вівторок, 21 серпня 2018 09:39

Мукачівський міський голова Андрій Балога видав розпорядження про відзначення у місті Мукачево 27-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою належного відзначення державного свята та консолідації суспільства навколо цієї знаменної події, гідного вшанування подвигу борців за свободу та незалежність України, виховання поваги громадян до державних символів України, почуття патріотизму та гордості за свою державу, Мукачівський міський голова Андрій Балога видав розпорядження “Про підготовку та відзначення у місті Мукачеві 27-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України”.

Відповідно до цього розпорядження 23 серпня 2018 року пропонується встановити Державний Прапор України на центральній площі міста, на житлових будинках, будівлях установ, підприємств і організацій. Урочисте підняття Державного Прапора провести у військових частинах Збройних Сил України та підрозділах Державної прикордонної служби, які дислоковані на території міста та вшанувати хвилиною мовчання пам`ять про загиблих воїнів-захисників України.

24 серпня, у п`ятницю, буде організувано проведення святкових зборів та урочистого підняття Державного Прапора України, покладання корзин з квітами до пам`ятника Тарасу Шевченку та пам`ятного знаку “Усім борцям за волю України”, спільного молебню за Україну, “параду вишиванок”, святкових концертів та інших заходів.

У клубно-бібліотечних закладах, музеях міста буде проведено книжково-ілюстративні виставки, огляди літератури, фотостенди, літературно-музичні вечори та читацькі конференції.

Сподіваємось, що до цих та інших заходів, присвячених Дню незалежності України та Дню Державного Прапора України, долучаться широкі кола громадськості Мукачева та наші гості.

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого

комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 301 разів

ГАЛЕРЕЯ