Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Відділ інформатизації та зв'язків з громадськістю/Звіт відділу інформаційного забезпечення виконавчого комітету Мукачівської міської ради за період з 01 квітня по 30 червня 2019 року
×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 1358
Вівторок, 09 липня 2019 19:03

Звіт відділу інформаційного забезпечення виконавчого комітету Мукачівської міської ради за період з 01 квітня по 30 червня 2019 року

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Відділ у своїй роботі керується Конституцією України, законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні”, іншими законами України, Указами та розпорядженнями Президента України, Постановами Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами, рішеннями сесій Мукачівської міської ради, виконавчого комітету Мукачівської міської ради, розпорядженнями Мукачівського міського голови та Положенням про відділ.

У рамках затвердженої на сесії Мукачівської міської ради Програми висвітлення діяльності Мукачівської міської ради, виконавчого комітету та її виконавчих органів місцевими засобами масової інформації на 2018 -2020 рр. відділ здійснює свою діяльність спрямовану на всебічне та об’єктивне висвітлення діяльності Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету, прозорості та відкритості у прийняті рішень.

За звітний період працівниками відділу були підготовлені розпорядження міського голови, організація та контроль за їх виконанням до важливих державних дат та консультацій з громадськістю. Зокрема це стосується “Про сприяння у проведенні велозаїзду “Сакура Байк Райд”, “Про міський план заходів на 2019 рік з реалізації Стратегії комунікацій у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки”, “Про відзначення у 2019 році Дня пам`яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України”, “Про проведення місячника з впорядкування та покращення санітарного стану міських кладовищ», “Про відзначення у місті Мукачеві 23-ї річниці Конституції України та 74-ї річниці входження Закарпаття до складу України” тощо.

Працівниками відділу були ініційовані ряд заходів виконавчого комітету Мукачівської міської ради, а також було підтримано ініціативу громадськості щодо їхнього проведення. Зокрема це стосується, проведення другого велозаїзду “Сакура Байк Райд, “сакуровими вулицями нашого міста” за ініціативи ГО “Федерація велосипедного спорту Закарпатської області (керівник Артем Топчанюк), традиційної “Хресної Дороги” духовенства та вірників греко-католицьких та римсько-католицьких громад м.Мукачева, глобального екологічного руху # trashtag Challeng, традиційного вже для нашого міста урочистого «круглого столу» до Міжнародного дня ромів, у якому взяли участь представники ромської спільноти та керівництво міста.

11 квітня 2019 року, у нашому місті відзначили Міжнародний день визволення в`язнів нацистських концтаборів, а 25 квітня у малому залі Мукачівської міської ради відбувся урочистий захід з нагоди чергової річниці Чорнобильської катастрофи, у якому взяли участь люди, які постраждали від цієї найбільшої техногенної катастрофи, а також герої-ліквідатори. Після цього було здійснено молебень у храмі біля пам`ятника “Дзвони Чорнобиля”. 9 травня у нашому місті були проведені меморіальні заходи з нагоди відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, під час яких були вшановані і загиблі учасники АТО.

16 травня 2019 року, працівники відділу долучилися до проведення та участі в ініційованому Мукачівським міським головою Андрієм Балогою патріотичного флешмобу: “Коло єднання” з нагоди народного свята Дня вишиванки.

У звітній період відділ інформаційного забезпечення ініціював зустріч керівництва міста з представниками Духовної ради Мукачева, під час якої виникла ініціатива про проведення флешмобу з прибирання кладовищ за участі духовенства міста у рамках місячника з впорядкування та покращення санітарного стану міських кладовищ, що і було зроблено 14 червня 2019 року.

2 червня у Мукачеві, за ініціативи Духовної ради та християнської спільноти міста пройшла акція “Всі разом — за сім`ю” з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, у ході якої були проведені екуменічний молебень за дітей та родину, спільна піша хода до парку “Перемоги” та розважальні заходи у парку відпочинку.

6 червня 2019 року, до Дня журналіста було проведено “круглий стіл” за участі керівництва міста та журналістської спільноти.

22 червня у нашому місті були проведені меморіальні заходи до Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні.

27 червня у малому залі Мукачівської міської ради було проведено урочистий “круглий стіл”, а 28 червня святковий концерт з нагоди Дня Конституції України та 74 -річниці входження Закарпаття до складу України.

Працівники відділу брали також участь у заходах, які готувалися іншими управліннями та відділами виконавчого комітету Мукачівської міської ради, залучаючи до їх проведення громадські організації та релігійні об’єднання.

Одним із головних напрямків діяльності відділу і надалі залишається інформування керівництва міста та обласної державної адміністрації про найбільш важливі події суспільно-політичного характеру, відповіді на індивідуальні та колективні звернення громадян та організацій, відповіді щодо виконань розпоряджень голови ОДА та рішень Закарпатської обласної ради, структурних підрозділів Закарпатської ОДА.

Проводилася робота по розміщенню інформації, поданої управліннями та відділами виконавчого комітету мукачівської міської ради для оприлюднення на офіційному сайті міської ради.

Вся робота відділу проводиться під керівництвом міського голови та його заступників у тісній співпраці з представниками управлінь та відділів виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Начальник відділу інформаційного

забезпечення виконавчого комітету

Мукачівської міської ради І.Лендьєл

Прочитано 173 разів

ГАЛЕРЕЯ