Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційного забезпечення/«Варишське пиво» 2018: екзотичні делікатеси та безліч сюрпризів
Вівторок, 04 вересня 2018 12:46

«Варишське пиво» 2018: екзотичні делікатеси та безліч сюрпризів

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Сьогодні, 4 вересня, відбулася прес-конференція щодо третього фестивалю «Варишське пиво». Зустріч з пресою відбулася в конференц-залі ресторанного комплексу «Графський двір».

Про те, яким буде цьогорічний фестиваль крафтового пива розповідали туризмознавець, професор УжНУ Федір Шандор, керівник Мукачівського турінфоцентру Макс Адаменко та пивовар Михайло Ганічка.

Федір Шандор розповів, що третій фестиваль буде особливим та пообіцяв, що на поціновувачів пива та гостей фестивалю чекає багато приємних сюрпризів. Деякі з них пов’язані з кельтами, але яким чином стане зрозуміло тільки гостям заходу.

Унікальністю даного фестивалю є те, що спеціально для нього кожен пивовар варить особливий сорт пива, що не продається більше ніде. Мінімальна ціна на кухоль пива – 35 грн.

На даний момент свою участь у «Варишському пиві» підтвердили 11 пивоварень та 7 сироварень, не виключено що їх буде більше. Крім закарпатських пивоварів, в Мукачево з своєю продукцією приїдуть виробники Німеччини та деяких інших областей України. Не обійдеться і без традиційної закарпатської кухні, а також екзотичних страв, на кшталт равликів та кролячих шовдирів.

Фестиваль «Варишське пиво» запланований на 14-16 вересня. Місце проведення – парк Перемоги в Мукачеві. Офіційне відкриття відбудеться в перший день фестивалю о 19 годині. Саме тоді і відкриється фестивальна бочка крафтового пива.

Фестивальне містечко працюватиме щодня з 11:00 по 22:00. Вхід вільний.

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 103 разів

ГАЛЕРЕЯ