Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційного забезпечення/Звіт відділу інформаційного забезпечення виконавчого комітету Мукачівської міської ради (колишній відділ інформаційно-аналітичних комплексів) за період з 01 квітня по 01 вересня 2018 року
Четвер, 06 вересня 2018 17:38

Звіт відділу інформаційного забезпечення виконавчого комітету Мукачівської міської ради (колишній відділ інформаційно-аналітичних комплексів) за період з 01 квітня по 01 вересня 2018 року

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Відділ у своїй роботі керується Конституцією України, законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні”, іншими законами України, указами та розпорядженнями Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами, рішеннями сесій Мукачівської міської ради, виконавчого комітету Мукачівської міської ради, розпорядженнями Мукачівського міського голови та Положенням про відділ.

У рамках затвердженої на сесії Мукачівської міської ради Програми висвітлення діяльності Мукачівської міської ради, виконавчого комітету та її виконавчих органів місцевими засобами масової інформації на 2018 -2020 рр. відділ здійснює свою діяльність спрямовану на всебічне та об’єктивне висвітлення діяльності Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету, прозорості та відкритості у прийняті рішень.

За звітний період працівниками відділу були підготовлені розпорядження міського голови, організація та контроль за їх виконанням до важливих державних дат та консультацій з громадськістю. Зокрема це стосується “Про відзначення в місті Мукачеві 1030-річчя хрещення

Київської Русі – України”, “Про проведення місячника з впорядкування та

покращення санітарного стану міських кладовищ», “Про підготовку та відзначення у місті Мукачеві 27-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України”, “Про заходи з проведення свята Успіння Пресвятої Богородиці” тощо.

Працівниками відділу були ініційовані ряд заходів виконавчого комітету Мукачівської міської ради, а також було підтримано ініціативу громадськості щодо їхнього проведення. Зокрема це стосується, урочистого «круглого столу» з ромською спільнотою, який відбувся у виконавчому комітеті Мукачівської міської ради, за участі керівництва міста Мукачева, представників ромської громади міста над Латорицею та керівників управлінь та відділів виконавчого комітету Мукачівської міської ради і був присвячений Міжнародному дню ромів.

12 квітня 2018 року, у нашому місті відзначили важливі події, які мали місце у ході Другої світової війни, а саме річницю відомого повстання проти гітлерівців у Варшавському гетто (19 квітня - початок червня 1943 року), яке в наш час відзначається як День Катастрофи і Героїзму та річницю інтернаціонального повстання проти гітлерівців, яке відбулося 11 квітня 1945 року у фашистському концтаборі Бухенвальд і в наші дня відзначається як Міжнародний день визволення в`язнів фашистських концтаборів.

Про багатомільйонні жертви у роки Голокосту говорили у своїх виступах перед присутніми керівник Мукачівської іудейскої громади Абрагаам Лейбович, заступник міського голови, керуючий справами Олександр Галай, голова єврейського культурно-освітнього товариства “Шалом!” Міра Максименко. Наше Мукачева одне з тисяч міст і містечок, які перетворилися у роки війни у місця сліз та переслідувань єврейської спільноти, а відтак і жахливих катувань та смерті дорослих і дітей, чоловіків та жінок.

17 травня 2018 року, працівники виконавчого комітету Мукачівської ради та представники громадськості міста Мукачева долучилися до участі в ініційованому Мукачівським міським головою Андрієм Балогою патріотичному флешмобі: “Вишиванка - символ нашого єднання та культурного відродження всього багатонаціонального українського народу!” з нагоди народного свята Дня вишиванки.

22 травня 2018 року, за ініціативи Мукачівського міського осередку ВГО “Союз українок” (Оленушинець Л.І.) та Товариства “Просвіта” ім.Тараса Шевченка (Софілканич В.І.), у нашому місті було відзначено 157 річницю перепоховання Тараса Шевченка.

1 червня у Мукачеві, за ініціативи Духовної ради та християнської спільноти міста пройшла глибокоморальна акція за захист життя та сім`ї, яка, за словами секретаря Мукачівської міської ради Івана Маняка, переростає у справжній гуманний рух

6 червня 2018 року, у нашій країні і у місті відзначали професійне свято людей творчих та сміливих, енергійних та наполегливих, людей покликаних відстоювати права та гідність інших, сприяти розвитку усіх сфер життя і бути нетерпимими до несправедливості та інших негативних проявів - День журналіста.

Працівники відділу брали участь у заходах, які готувалися іншими управліннями та відділами виконавчого комітету Мукачівської міської ради, залучаючи до їх проведення громадські організації та релігійні об’єднання.

Одним із головних напрямків діяльності відділу і надалі залишається інформування керівництва міста та обласної державної адміністрації про найбільш важливі події суспільно-політичного характеру, відповіді на індивідуальні та колективні звернення громадян та організацій, відповіді щодо виконань розпоряджень голови ОДА та рішень Закарпатської обласної ради, структурних підрозділів Закарпатської ОДА.

Зустрічі за “круглим столом” також одна з форм роботи, яку відділ продовжував здійснювати у звітній період з ветеранськими, національно-культурними, просвітницькими та іншими організаціями.

Вказаний період був також позначений значним об'ємом роботи спрямованої на покращення робочих умов та оптимізацію зусиль працівників виконавчого комітету у роботі з комп'ютерною технікою та програмним забезпеченням.

Зокрема, враховуючи роль комп'ютерного та технічного забезпечення для роботи Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету, відділ інформаційного-аналітичних комплексів виконавчого комітету здійснював інформаційне та технічне обслуговування комп'ютерного, мережевого, периферійного обладнання, та програмного забезпечення виконавчого комітету міської ради.

Також здійснювалася робота по підтриманню у належному стані функціонування парку комп'ютерної техніки, програмного забезпечення та мережевого та периферійного обладнання підрозділів виконавчого комітету міської ради.

За звітній період працівниками відділу проводилася постійна підтримка стабільного функціонування комп'ютерної техніки структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підтримання в належному стані периферійного обладнання (друкарської техніки, сканерів та ксероксів), обслуговування електронної пошти, обслуговування локальної комп'ютерної мережі, відновлювалися пошкоджені інформаційні ресурси у випадках збоїв та поломок, вдосконалення комп'ютерних систем та підвищення їх потужностей. Також відділом постійно ведеться облік стану та руху комп'ютерної техніки по міськвиконкому.

Відповідно до Законів України “Про приєднання України до Бернської конвенції про охорону літературних і художніх прав (Паризького акта від 24.07.1971, зміненого 02.10.1979)”, “Про приєднання України до Договору Всесвітньої організації інтелектуальної власності про авторське право” та Закону України “Про авторські та суміжні права”, враховуючи неприпустимість використання структурними підрозділами міськвиконкому неліцензійного програмного забезпечення, відділом проведено ряд заходів щодо ліквідації неліцензійного програмного забезпечення на комп'ютерах, котрі рахуються на балансі міськвиконкому.

У зв'язку з вищезазначеним ведеться постійна консультативна підтримка працівників структурних підрозділів виконавчого комітету, щодо використання у роботі офісних програм, програми електронного документообігу та інших.

Було вжито всіх заходів для безперебійного функціонування офіційного сайту Мукачівської міської ради. Вся подана структурними підрозділами виконавчого комітету інформація оприлюднювалась вчасно та в належному вигляді. Інформація стосовно роботи нашого відділу також публікувалась в соціальній мережі Facebook.

Для ефективнішої роботи сайту були проведені оптимізаційні роботи на сторінках, а саме: здійснена перевірка і редагування інформації про відділи, їх працівників, контакти та нормативна документація; відкориговані застарілі матеріали; заміна банерів та графічних матеріалів; створення нових категорій та тегування. Збільшилася кількість власних публікацій від відділу.

При необхідності були проведені роз’яснювальні роботи по обробці текстової та графічної інформації, а також по подачі матеріалу.

Вся робота відділу проводиться під керівництвом міського голови та його заступників у тісній співпраці з представниками управлінь та відділів виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

 Відділ інформаційного забезпечення

виконавчого комітету Мукачівської міської ради


Прочитано 188 разів

ГАЛЕРЕЯ