Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційного забезпечення/У нашому місті триває ремонт вулиць та облаштування міжбудинкових територій і скверів
Понеділок, 10 вересня 2018 12:31

У нашому місті триває ремонт вулиць та облаштування міжбудинкових територій і скверів

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

 

У нашому місті продовжується відновлення інфраструктури. Наприклад, у мікрорайоні Підгоряни на даний момент вже відремонтовано такі вулиці, як Руська, Стара, Лаборця, Спартака та інші. Особливо варто відмітити облаштування скверу по вул. Свято-Михайлівській (колишній Індустріальній) та встановлення на ній дитячого майданчика. Також уваги заслуговує відремонтована дорога міжбудинкової території на вул. Верді.

Наразі мешканці інших вулиць нашого мікрорайону, зокрема Слов'янської, Луначарського очікують, що процес позитивних перетворень відбудеться і на їхніх вулицях. Без сумніву, ми розуміємо, що за всіма цими перетвореннями і праця багатьох людей, і значні кошти, однак досвід останніх років вселяє упевненість, що все буде зроблено якнайкраще.

Безсумнівно, курс на відновлення інфраструктури - це великий плюс нової міської влади, так як за багато років до цього не було зроблено майже нічого.

Олександр Романович, практикант відділу інформаційного

забезпечення виконавчого комітету Мукачівської

міської ради, студент факультету суспільних

наук УжНУ

Прочитано 97 разів

ГАЛЕРЕЯ