Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційного забезпечення/Тривають роботи по оновленню парку на Набережній-Валенберга
Середа, 12 вересня 2018 10:19

Тривають роботи по оновленню парку на Набережній-Валенберга

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

 

Роботи по оновленню скверу ім. Рауля Валенберга, що в Мукачеві, продовжуються. На данний момент встановлена частина доріжок. Також планується будівництво проїзду шириною три метри з покриттям з асфальтобетону з подальшим облаштуванням мультиспортивних майданчиків для дітей та молоді для заняття різними видами спорту (важка атлетика, бокс, греко-римська боротьба, фітнес, кросфіт, воркаут та інші).

Проектом також передбачено влаштування велопарковок, освітлення, мощення доріжок та благоустрою даної території. На території парку встановлять два телескопічних та 22 металевих обмежувачів руху.

Нагадаємо, в серпні минулого року з ініціативи міського голови Мукачева Андрія Балоги було розпочато прийом заявок на реалізацію проекту «Бюджет громадських ініціатив» (БГІ). Завдяки наявності такої програми, мешканці міста отримали можливість реалізувати свої власні ідеї по розвитку міста у різних сферах коштом бюджету міста.

25 жовтня 2017 року відбулося засідання комісії з питань бюджету громадських ініціатив міста Мукачева за участі депутатів, представників влади, громадських організацій та авторів поданих проектів. За його результатами на розгляд громадськості було висунуто 10 проектів – 4 малі (від 100 до 300 тис. грн) та 6 великих (від 300 до 800 тис. грн). Мешканці міста на протязі двох тижнів голосували за проекти, які на їх думку є пріоритетними.

За результатами конкурсу громадських ініціатив в категорії великих проектів перемогли:

- створення мультиспортивних майданчиків для молоді, облаштування території для дозвілля та відпочинку дітей і дорослих у сквер-парку Набережна-Валенберга;

- дитячий ігровий комплекс для учнів початкових класів ЗОШ №13 та дітей мікрорайону віком 6-11 років;

- пішохідний міст через річку Латориця "Черемшина - Росвигово".

В категорії малих проектів перемогу отримали:

- ремонт існуючих доріжок у сквер-парку Набережна-Валенберга;

- відкриття «Мукачівського міського літературно-мистецького музею»;

- створення громадського простору «Софіїн Двір» по вул. І.Зріні 109а.;

- облаштування благоустрою набережної в районі Черемшини.

Міська влада започаткувавши конкурс бюджету громадських ініціатив надає можливість мешканцям нашого міста самим впливати на його розвиток, реалізовуючи найкращі та найактуальніші ідеї.

Давайте разом зробимо Мукачево – містом №1!

Відділ інформаційного забезпечення

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

 

Прочитано 829 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація