Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційного забезпечення/Засідання виконавчого комітету Мукачівської міської ради очима практиканта...
Середа, 12 вересня 2018 12:58

Засідання виконавчого комітету Мукачівської міської ради очима практиканта...

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

11 вересня 2018 року, під головуванням міського голови Андрія Балоги, відбулося засідання виконавчого комітету Мукачівської міської ради, на якому були розглянуті 11 питань. Серед них, зокрема, питання: “Про підготовку закладів освіти міста до нового 2018-2019 навчального року та опалювального сезону”, “Про затвердження Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу медичного персоналу комунальних закладів та установ охорони здоров`я”, “Про надання матеріальної допомоги”, “Про затвердження складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради”, “Про надання дозволів на укладення договорів житлового найму, взяття на квартирний облік” та інші.

Мою увагу привернув виступ керівника управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради Катерини Кришінець-Андялошій, у якому йшлося “Про підготовку закладів освіти міста до нового 2018-2019 навчального року та опалювального сезону” і відрадно, що діти та молодь нашого міста будуть в теплі та затишних умовах виховуватися та здобувати знання у цьому навчальному році, бо все необхідне для цього вже зроблено.

Здоров`я людей - це одне з найважливіших завдань влади. І дуже прикро, коли сьогодні ми читаємо у ЗМІ про те, як частина людей змушені вишукувати кошти на дороговартісне лікування. Влада міста Мукачева дбає про своїх мешканців і засідання виконавчого комітету, а саме розгляд та затвердження питання “Про надання матеріальної допомоги”, з яким виступила начальник праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради Наталя Зотова і у якому мова йшла про виділення 560 тис. грн для 17 важкохворих мукачівців за рахунок міської Програми ”Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців” на 2018-2020 рр”, тому яскраве підтвердження.

Саме ведення засідання виконавчого комітету Мукачівської міської ради було дуже демократичним, головуючий надавав можливість кожному з присутніх висловити свою думку або задати питання з того чи іншого проекту рішення, що також на мою думку, позитивно характеризує стиль керівництва міста Мукачева.

Олександр Романович, практикант відділу інформаційного

забезпечення виконавчого комітету Мукачівської

міської ради, студент факультету суспільних

наук УжНУ

Прочитано 218 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація