Четвер, 13 вересня 2018 12:28

Важливий крок на шляху до децентралізації...

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Важливий крок на шляху до децентралізації було зроблено 12 вересня 2018 р. У цей день, на позачерговій сесії Мукачівської міської ради, відбулося голосування депутатів Мукачівської міськради з приводу надання згоди на добровільне приєднання Новодавідківської та Шенборнської сільських територіальних громад Мукачівського району до Мукачівської міської територіальної громади.

У самих селах напередодні відбулися спочатку громадські обговорення, а потім сесії сільрад, які підтвердили наміри жителів цих сіл приєднатися до Мукачівської ОТГ. Проект рішення було розглянуто на засіданні постійних депутатських комісій міської ради, а після цього за нього одноголосно проголосував депутатський корпус Мукачівської міської ради.

Дані рішення є насправді важливим кроком, тому що Мукачево, як місто обласного значення, упевнено крокує до створення економічно спроможної громади, що певною мірою є гарним прикладом для інших громад. Вигоди - очевидні. Це і розширення території для забудови міста, і комфортні зелені житлові райони, і вирішення низки питань, пов'язаних із розвитком інфраструктури міста Мукачева та об`єднаної територіальної громади в цілому, і доступ до більш якісних освітніх та медичних послуг, соціальних програм тощо.

Олександр Романович, практикант відділу інформаційного

забезпечення виконавчого комітету Мукачівської

міської ради, студент факультету суспільних

наук УжНУ

Прочитано 67 разів

ГАЛЕРЕЯ