Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційного забезпечення/Міський голова Мукачева Андрій Балога відреагував на звернення Християн віри євангельської “Воскресіння”...
П'ятниця, 05 жовтня 2018 17:33

Міський голова Мукачева Андрій Балога відреагував на звернення Християн віри євангельської “Воскресіння”...

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Мукачівський міський голова Андрій Балога відреагував на звернення релігійної громади Християн віри євангельської “Воскресіння” щодо надання дозволу на проведення заходу та перекриття дороги під час відкриття спільного благодійного проекту Християнський місіонерський Благодійний Центр “СІНАЙ” та Благодійної організації Закарпатського благодійного фонду Сергія Саміляка “З добром до людей та дітей”, видавши розпорядження “Про забезпечення проведення заходу” від 05.10.2018 року №461.

У ньому зокрема йдеться про те, що з метою безпечного перебування мешканців та гостей міста під час масового заходу з нагоди відкриття вищевказаного спільного благодійного проекту, управлінню муніципальної інспекції Мукачівської міської ради доручено забезпечити 07.10.2018 р. з 09:00 до 20:00 перекриття проїжджої частини, встановити металеві загородження на ділянці вул.Франка Івана від кругової розв`язки (вул.Франка Івана — вул.Токаря Михайла-вул.Великогірна) до буд.65 “П” по вул. Франка Івана.

Також у цьому розпорядженні звертається увага на забезпеченні контролю за дотриманням вимог Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів м.Мукачево.

ММКП “Ремонтно-будівельне управління” доручено встановити знаки напрямків об`їзду та організувати прибирання території після проведення заходу, а ММКП “Мукачівпастранс” розробити коригування руху маршрутних транспортних засобів на час проведення заходу.

Дане розпорядження спрямоване на врахування потреб релігійної спільноти та благодійних організацій, а також на максимальну мінімізацію можливих незручностей для мешканців нашого міста та гостей.

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого

комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 209 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація