Субота, 27 жовтня 2018 14:42

Аж не віриться, що за кілька років буде такий сад...

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Як ми уже інформували громадськість нашого міста, сьогодні об 11 годині, була запланована акція з висадження дерев. Дуже цікавий сорт під назвою Павлоніп (Адамове дерево), за кілька років зможе перетворити площу, яка знаходиться у мікрорайоні Росвигово і за якою з певних причин, закріпилася дуже актуальна на сьогоднішній день назва — площа Злагоди, у справжнісінький парк, або такий собі ліс з доріжками, де можна буде прогулятися в оточенні, уявіть собі, 20-ти метрових дерев.

Зрозуміло, щоб таке відбулося дерева потрібно посадити. Тож власне до цього і закликали нас, мешканців Мукачева, працівники управління міського господарства, коли запрошували долучитися до справи озеленення міста у конкретному мікрорайоні.
Можливо дощик, який починався і відлякав частину наших наших земляків охочих до добрих справ, але всі, хто таки прийшов, отримали купу позитивних вражень і від роботи, і від її результатів.

А дощик, ніби навмисне призупинився, а після завершення роботи також почав працювати на повну силу. 

Сподіваємося, що обрана місцинка сподобається і висадженим саджанцям Павлонії (Адамове дерево), і мешканцям мікрорайону, а кущі троянд, які тут були до цього, милуватимуть очі вихованців та працівників дитсадків та шкіл, куди вони були пересаджені.

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого
комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 92 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація