Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційного забезпечення/Мукачівський міський голова Андрій Балога видав розпорядження “Про перенесення робочого дня”!
Понеділок, 29 жовтня 2018 14:47

Мукачівський міський голова Андрій Балога видав розпорядження “Про перенесення робочого дня”!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

У поліконфесійному Мукачеві здавна існує традиція 1 листопада відвідувати могили рідних та близьких, відправлення там панахид. 

З метою створення сприятливих мов для вшанування в місті Мукачеві пам`яті померлих, Мукачівський міський голова Андрій Балога видав розпорядження “Про перенесення робочого дня” від 22.10.2018 року №481.

Згідно з вказаним розпорядженням, пропонується перенести в порядку і на умовах, установлених законодавством, для працівників виконавчого комітету Мукачівської міської ради та структурних підрозділів робочий день з четверга 1 листопада на суботу 24 листопада 2018 року.

Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій міста перенести робочий день з четверга 1 листопада на суботу 24 листопада 2018 року та встановити 1 листопада 2018 року оперативне чергування відповідальних працівників.

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого
комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 189 разів

ГАЛЕРЕЯ