Середа, 31 жовтня 2018 17:39

Це, звичайно, більше, ніж консенсус...

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

                        

Оновлений сквер по вул. Рауля Валенберга має всі шанси стати однією з яскравих візитівок Мукачева, місця, де дорослі та малі матимуть чудову можливість гарно та активно відпочити на свіжому повітрі, споглядаючи на навколишні краєвиди.

Вже сьогодні не можна без захоплення дивитися як буквально на очах перетворюється, колись мало приваблива місцина, у яскравий та різнобарвний від безлічі ігрових комплексів сквер-парк. Тож і сам ініціатор даного проекту у рамках бюджету громадських ініціатив міста Мукачева Сергій Альохін із задоволенням підкреслює наскільки важливим став консенсус між міської владою та представниками громадськості у реалізації ініціатив небайдужих мукачівців, що може послужити прикладом до подальшої співпраці.

Ми ж від себе додамо, справи, які підтримуються міською владою, у реалізації яких особисто бере участь міський голова Андрій Балога та відповідальні працівники виконавчого комітету Мукачівської міської ради — це, звичайно, значно більше, ніж консенсус, це те, що дозволить нам разом творити нове Мукачево, комфортне та безпечне для кожного з нас.

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого
комітету Мукачівської міської ради

           

Прочитано 100 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація