Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційного забезпечення/Гармонійне співіснування осіб різних національностей, один з пріоритетних напрямків державної політики...
П'ятниця, 16 листопада 2018 12:14

Гармонійне співіснування осіб різних національностей, один з пріоритетних напрямків державної політики...

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Сьогодні у малому залі Мукачівської міської ради, за участі представників управлінь та відділів виконавчого комітету Мукачівської міської ради відбулася нарада з питань виконання програми “Ромське населення міста Мукачево” на 2016-2020 роки.

Як відомо, гармонійне співіснування осіб різних національностей, один з пріоритетних напрямків державної політики на сучасному етапі, якому велика увага приділяється і в нашому багатонаціональному Мукачеві. Значна увага у цьому контексті приділяється питанню інтеграції ромської громади міста в громадянське суспільство, вирішення цілого комплексу питань для ромської меншини.

Керівники та представники управлінь та відділів, а саме управління освіти, молоді та спорту (Бігарій І.Д.), управління міського господарства (Чурила М.М.), охорони здоров`я (Гереші С.Ю.), економіки (Дерев`яник М.Ф.), культури (Могилевець К.В.), служби у справах дітей (Орос Л.П), Центру надання адміністративних послуг (Свирида В.В.) та інші поділилися своїми думками з приводу виконання вищевказаної програми, запропонували шляхи її подальшого удосконалення, а також розповіли про цікаві напрацювання, які потрібно і надалі розвивати та поширювати. Не оминули присутні проблем, які також потрібно нам разом вирішувати.

Спільною була пропозиція провести наступну зустріч “за круглим столом” із залученням представників ромської громади.

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого

комітету Мукачвської міської ради

Прочитано 178 разів

ГАЛЕРЕЯ