Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційного забезпечення/Таки ініціатори були праві... У Мукачеві продовжується 24- фестиваль “Червене вино-2019”
П'ятниця, 11 січня 2019 15:02

Таки ініціатори були праві... У Мукачеві продовжується 24- фестиваль “Червене вино-2019”

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Фестиваль “Червене вино” майже з самого зародження вийшов далеко за рамки свята виноробів та шанувальників напоїв з виноградного грона. У ході його проведення мукачівці та гості нашого міста мають гарну нагоду долучитися до різноманітної культурно-мистецької програми, родзинкою якої є виступи колядницьких колективів, колективів художньої самодіяльності та індивідуальних виконавців. Звичайно, кожен тут може спробувати усіляких страв, придбати вироби народних умільців, бути в ролі дійових осіб святкової події, або ж її поціновувачем...

24-й, цьогорічний фестиваль “Червене вино”, засвідчив свою особливість та унікальність, святкову атмосферу та відданість тому найкращому, що повинно супроводжувати фестивальні заходи, які претендують на те, щоб бути певним еталоном і виходити далеко за рамки міста та краю, де вони зародилися і продовжують успішно розвиватися.

До сказаного, хотів наголосити: таки праві були ініціатори та організатори його перенесення до парку Перемогу. У цьому ми вже могли неодноразово переконатися і 24-й фестиваль “Червеного вина” - тому яскраве підтвердження !


Іван Лендьєл, відділ інформаційного забезпечення
виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 52 разів

ГАЛЕРЕЯ