Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційного забезпечення/Звіт відділу інформаційно-аналітичних комплексів виконавчого комітету Мукачівської міської ради за період з 1 січня 2018 по 31 грудня 2018 року
П'ятниця, 01 лютого 2019 16:18

Звіт відділу інформаційно-аналітичних комплексів виконавчого комітету Мукачівської міської ради за період з 1 січня 2018 по 31 грудня 2018 року

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Відділ у своїй роботі керувався Конституцією України, Законами України, Указами Президента України, розпорядженнями голови облдержадміністрації та рішеннями обласної та міської рад, розпорядженнями Мукачівського міського голови та Положенням про відділ, а також посадовими інструкціями працівників відділу.

Працівники відділу брали участь у всіх публічних заходах, які готувалися іншими управліннями та відділами виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Вказаний період був також позначений значним об’ємом роботи спрямованої на покращення робочих умов та оптимізацію зусиль працівників виконавчого комітету у роботі з комп’ютерною технікою та програмним забезпеченням.

Зокрема, враховуючи роль комп'ютерного та технічного забезпечення для роботи Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету, відділ інформаційного-аналітичних комплексів виконавчого комітету здійснює інформаційне та технічне обслуговування комп'ютерного, мережевого, периферійного обладнання, та програмного забезпечення виконавчого комітету міської ради.

Здійснюється підтримка у належному стані функціонування парку комп’ютерної техніки, мережевого та периферійного обладнання, програмного забезпечення структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.

За звітній період працівниками відділу проводилася постійна підтримка стабільного функціонування комп’ютерної техніки структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підтримання в належному стані периферійного обладнання (друкарської техніки, сканерів та ксероксів), обслуговування електронної пошти, обслуговування локальної комп’ютерної мережі, відновлювалися пошкоджені інформаційні ресурси у випадках збоїв та поломок, вдосконалення комп’ютерних систем та підвищення їх потужностей. Також відділом постійно ведеться облік стану та руху комп'ютерної техніки по міськвиконкому.

Відповідно до Законів України «Про приєднання України до Бернської конвенції про охорону літературних і художніх прав (Паризького акта від 24.07.1971, зміненого 02.10.1979)», «Про приєднання України до Договору Всесвітньої організації інтелектуальної власності про авторське право» та Закону України «Про авторські та суміжні права», враховуючи неприпустимість використання структурними підрозділами міськвиконкому неліцензійного програмного забезпечення, відділом проведено ряд заходів щодо ліквідації неліцензійного програмного забезпечення на комп’ютерах, котрі рахуються на балансі міськвиконкому.

У зв’язку з вищезазначеним ведеться постійна консультативна підтримка працівників структурних підрозділів виконавчого комітету, щодо використання у роботі офісного пакету LibreOffice.

За звітній період відповідно до договору № 138 від 16.10.2018 р. укладеного між виконавчим комітетом Мукачівської міської ради та ТОВ «ТРАНСЛІНК КОНСАЛТИНГ» впроваджено програмне забезпечення системи електронного документообігу згідно з ДК 021:2015: 48311000-1 – Пакети програмного забезпечення для систем управління документообігом на базі програмного забезпечення «Автоматизована система управління документами «ДОК ПРОФ 3». Сума договору становила 396 000,00 грн.

Для функціонування роботи системи електронного документообігу виконавчого комітету Мукачівської міської ради на базі програмного забезпечення «Автоматизована система управління документами «ДОК ПРОФ 3» через систему електронних закупівель Рrozorro закуплено Примірник програмного забезпечення з ліцензією Oracle Database Standard Edition2 2 CPU Lic з 1 роком технічної підтримки на суму 859 000,00 грн.

Надалі ведеться роботу по впровадженню Автоматизованої системи управління документами «ДОК ПРОФ 3» у структурних підрозділах виконавчого комітету Мукачівської міської ради, комунальних підприємствах, закладах освіти та культури міста.

З метою оптимізації роботи відділів бухгалтерського обліку та звітності, фінансового управління, служби персоналу та комунальних підприємств міста виконавчим комітетом Мукачівської міської ради укладено угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю «ІT-Спецсервіс» на придбання програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського обліку на суму 100 000,00 грн.

В грудні розпочалася підготовча робота щодо впровадження ArcGIS та створення Геоінформаційного простору міста Мукачево. Також розглядається можливість прямого внесення змін (актуальних даних) на GoogleMaps (назви вулиць, номери будинків, одно-двосторонніх дороги, перекриті дороги і т.д.).

Вся робота відділу проводиться під керівництвом міського голови та його заступників у співпраці з представниками управлінь та відділів виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Прочитано 79 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація