Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційного забезпечення/Мукачівський фестиваль-конкурс “Варишська палачінта-2019”
Вівторок, 12 березня 2019 15:31

Мукачівський фестиваль-конкурс “Варишська палачінта-2019”

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Як ми уже повідомляли, 8, 9 та 10 березня згідно з розпорядження мукачівського міського голови Андрія Балоги у нашому місті проходив четвертий фестиваль-конкурс “Варишська палачінта-2019”.

Однією з особливостей цьогорічного фестивалю стало те, що день його відкриття співпав з Днем 8-Березня, святом усіх Жінок, святом Весни. Тож і прекрасна половина людства - наші дорогі жінки і її сильна половина — ми, чоловіки мали мати гарну нагоду запросити своїх чарівних жінок відвідати цьогорічне свято.

Наш фестиваль — це не лише млинці та інші смачні наїдки, це і різноманітні конкурси, спортивні змагання, це і виступи творчої молоді тощо. І навіть, якщо нам з якихось причин не дуже хотілося взяти активну участь у всьому перерахованому, ми могли просто прогулятися красенем-парком і отримати насолоду від прогулянки та побаченого.

Кожного дня своя окрема програма та одним з найголовніших конкурсів був і залишається конкурс на кращу палачінту, що і випливає з самої назви фестивалю. Сама процедура конкурсу була цікавою для глядачів, бо ми мали можливість послухати розповіді учасників конкурсу про їхній виріб та навіть довідатися багато цікавих історій про палачінти (млинці), які дійшли до нас з давніх часів.

За рішенням журі конкурсу переможцем цьогорічного фестивалю “Варишська палачінта — 2019”, а саме “Майліпший палачинтарь 2019 року” стала ужгородка Віталія Романчак. Історик за фахом та кухар за покликанням, вона разом зі своєю командою зважилися на участь у цьогорічному конкурсі і... перемогли. За словами самої переможиці Віталії Іванівни, вона пережила неймовірну радість після того як додалася про рішення жюрі, вона вірила в свою команду і глибоко вдячні всім, хто підтримав їх.

У номінації ”Майдовга палачінта” перемогли чудові кухарі з “Графського двору”, які приготували млинець довжиною три метри, а в номінації “Класична палачінта” не було кращих за представників закладу “Корона”.

Особливою подію фестивалю-конкурсу “Варишська палачінта-2019” стало будівництво вежі з млинців - “Палачінтатауер”. Усі учасники святкового конкурсу виділили певну кількість млинців власного виготовлення, а переможниця конкурсу “Майліпший палачинтарь 2019 року”, Віталія Романчак при активній допомозі Беати Столяренко, директора ММКП “Мукачівський міський туристично-інформаційний центр”, збудувала “Палачінтатауер-2019”. Висота цього гастрономічного витвору сягнула — 1,20м. Символічно, що шматочки млинців із збудованої “вежі” були роздані всім бажаючим, що такожє однією з традицій свята.

Хочеться наголосити на тому, що свої роботи на фестивалі цьому та інших виставляють діти та молодь з обмеженими можливостями і кожен з нас має шанс зробити добру справу і довести, що благодійність це справа кожного.

Сподіваємось, що ці та інші заходи, які проводилися у рамках традиційного вже фестивалю-конкурсу “Варишська палачінта” додали гарного настрою мукачівцям та нашим гостям, а організаторам задоволення від проробленої роботи.

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого

комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 177 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація