Четвер, 25 квітня 2019 17:45

Вони врятували Україну, Білорусь, Росію і весь світ...

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Сьогодні, 25 квітня 2019 року, у малому залі Мукачівської міської ради зібралися представники громадськості та влади, щоб згадати події найжахливішої техногенної катастрофи в історії людства, а саме аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Секретар Мукачівської міської ради Іван Маняк, заступник міського голови Олександр Галай висловили щиру вдячність людям, які не шкодуючи власного здоров`я та життя захищали людство від великої біди. Вони поділилися своїми думками не тільки з приводу подій 33-ти річної давнини, але й поінформували присутніх, а саме членів відокремленого підрозділу “Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України” в місті Мукачево, про те над чим сьогодні працює влада міста, про позитивні перетворення в соціально-економічному житті, які дозволяють повної мірою скористатися цим і людям, які постраждали від аварії на ЧАЕС та ліквідаторам.

Керівник міського осередку ВГО “Союз Чорнобиль України” Олексій Товчко висловив щиру вдячність Мукачівському міському голові Андрію Балозі та його команді за всіляку підтримку та допомогу, а також висловив переконаність, що члени їхньої громадської організації також вноситимуть і надалі свій посильний внесок у розвиток міста.

Перед присутніми виступили та відповіли на численні запитання Євген Мешко, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги м.Мукачева, Василь Свирида начальник Центру надання адміністративних послуг, Вікторія Феделеш, головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Після цього учасники зустрічі взяли участь в молебні, який відслужили отець Сергій Потюк та отець Віктор Худяк в Свято-Успенському храмі Православної Церкви України, а також поклали квіти до пам`ятника “Дзвони Чорнобиля “.

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого

комітету Мукачівської міської ради

 

Прочитано 129 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація