Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційного забезпечення/Мукачівський міський голова Андрій Балога запрошує на патріотичний флешмоб “Коло єднання”!
Понеділок, 13 травня 2019 15:05

Мукачівський міський голова Андрій Балога запрошує на патріотичний флешмоб “Коло єднання”!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Шановні мукачівці та гості нашого міста, запрошую вас долучитися до патріотичного флешмобу “Коло єднання” з нагоди Дня вишиванки!

16 травня, у четвер, у нашій країні відзначається народне свято День вишиванки, яке набуло великої популярності серед усіх верств нашого суспільства, символізуючи єднання та культурне відродження всього багатонаціонального українського народу.

Як і минулого року, запрошую мукачівців та гостей нашого древнього міста, цього четверга, одягнути вишиванки та вийти в них на роботу та навчання, показавши приклад дбайливого ставлення до народних традицій свого народу.

Цього ж дня, о 13.00 запрошую всіх, хто має можливість, прийти у вишиванках на центральну площу міста і утворити символічне “Коло єднання” навколо скульптурної композиції видатним слов`янським просвітителям, рівноапостольним Кирилу та Мефодію і таким чином продовжити розпочату у минулому році традицію відзначення Дня вишиванки.

З повагою

Мукачівський міський голова, Андрій Балога

Прочитано 189 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація