П'ятниця, 24 травня 2019 17:56

Це наша спільна справа та обов`язок

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З метою впорядкування та покращення санітарного стану кладовищ міста Мукачева, Мукачівський міський голова Андрій Балога підписав розпорядження “Про проведення місячника з впорядкування та покращення санітарного стану міських кладовищ” від 24.05.2019р. №200.

Відповідно до нього, з 10 червня 2019 року по 10 липня 2019 року, оголошується проведення загальноміського місячника з впорядкування та покращеннян санітарного стану кладовищ міста Мукачева та призначено п`ятницю днем санітарного очищення та впорядкування кладовищ міста Мукачева.

Підприємствам, організаціям, установам, закладам освіти, культури, медицини міста незалежно від форм власності, громадським організаціям та мешканцям міста пропонується долучитися до участі у місячнику з впорядкування та санітарної очистки міських кладовищ.

Управлінню міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради (В.Гасинець) здійснювати координацію з проведення місячника з, а комунальному підприємству “Ремонтно-будівельне управління” (В.Діус) здійснити вивіз сміття, залишків від обрізки древ. Кущів тощо з територій прибирання та підвіз води.

Тож маємо можливість долучитися до спільної справи та обов`язку кожного з нас.

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого комітету

Мукачівської міської ради

Прочитано 186 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація