Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційного забезпечення/Уже в десяте у місті над Латорицею пройшла акція на захист дітей та сім`ї
Понеділок, 03 червня 2019 09:45

Уже в десяте у місті над Латорицею пройшла акція на захист дітей та сім`ї

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Ми вже неодноразово інформували громадськість нашого міста та краю про глибокоморальну та гуманну акцію, яка десять років тому зародилася у Мукачеві, завдячуючи місцевому духовенству та громадськості, за сприяння міської влади.

Тож і сьогодні на центральній площі міста зібралися представники багатьох релігійних конфесій нашого міста, мешканці Мукачева з тим, щоб засвідчити свою відданість захисту права на життя та сім`ю. Про історію цього руху та його мету розповіли у свої виступах декан Мукачева, ставрофорний протоієрей отець Василь Копин, старший пастор Церкви Живого Бога Михайло Балкo та керівник громадського об`єднання Віра Федіва.

Після цього поважне духовенство міста Мукачево відслужило молебень за дітей, за сім`ю та право на життя ще ненародженої дитини, а відтак присутні вирушили пішою ходою до парку відпочину “Перемога”.

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого комітету

Мукачівської міської ради

Прочитано 100 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація