Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційного забезпечення/Духовна рада підтримала ініціативу Мукачівського міського голови...
Вівторок, 11 червня 2019 12:33

Духовна рада підтримала ініціативу Мукачівського міського голови...

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Як ми уже інформували громадськість нашого міста, розпорядженням Мукачівського міського голови Андрія Балоги від 24.05.2019 року №200 “Про проведення місячника з впорядкування та покращення санітарного стану міських кладовищ” у нашому місті з 10 червня 2019 року по 10 липня 2019 року оголошено проведення загальноміського місячника з впорядкування та покращення санітарного стану кладовищ міста Мукачева.

Поважні представники духовенства нашого міста, які входять до Духовної ради Мукачева підтримали таке рішення і виступали із зустрічною ініціативою провести у п`ятницю, 14 червня, о 14:00, напередодні Дня Святої Трійці, флешмоб з прибирання, зокрема, Росвигівського кладовища, що по вул.Данила Галицького.

Підтримаймо Духовну раду Мукачева та Мукачівського міського голову Андрія Балогу, взявши участь у вищевказаному флешмобі та започаткувавши важливу моральну справу.

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого

комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 139 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація