Вівторок, 06 серпня 2019 16:32

Хто, якщо не голова …

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прийом громадян Мукачівським міським головою Андрієм Балогою, який відбувся у вівторок, 6 серпня 2019 року, мало чим відрізнявся від подібних, які регулярно проходять у приміщенні Мукачівської міської ради.

І сьогодні його учасниками були як окремі мешканці так цілі групи осіб з різних кінців нашого міста, яких хвилювали різні питання та проблеми, але яких єднала віра в те, що саме міський голова є тією людиною, яка в змозі вирішити те наболіле, що привели їх у стіни міської ратуші. Важкий матеріальний стан чи невирішені земельні питання, відсутність прописки, комфортні умови навчання для дітей в освітніх закладах міста, проблеми з якими стикаються внутрішньо переміщені особи чи відсутність житла були обговорені в доброзичливій та діловій атмосфері і майже з кожного з них було знайдено якщо не миттєве вирішення, то бодай вказано шлях, який приведе до цього.

Приємно, що люди вірять в молодого та цілеспрямовано міського голову, діляться з ним наболілим і отримують посильну допомогу. Бо, хто ж якщо не голова та його команда, можуть зарадити у важку хвилину, підставити плече допомоги.

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого

комітету Мукачівської міської ради

 

Прочитано 122 разів

ГАЛЕРЕЯ