Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційного забезпечення/Готуємось до Дня Державного Прапора та 28 річниці Незалежності України
Середа, 14 серпня 2019 16:57

Готуємось до Дня Державного Прапора та 28 річниці Незалежності України

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

За доручення Мукачівського міського голови Андрія Балоги відбулася зустріч працівників виконавчого комітету Мукачівської міської ради з керівниками ветеранських організацій, на якій обговорювалися питання з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора та 28-ї річниці незалежності України.

Зокрема присутні були поінформовані про те, що 23 серпня у нашому місті буде проходити Хода Гідності-Парад вишиванок, урочисте підняття Державного Прапора України, спільний молебень за мир, за Україну та її народ, вшанування полеглих за свободу та незалежність нашої держави.

23 серпня та 24 серпня у рамках відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України відбудуться святкові концерти за участі колективів художньої самодіяльності та індивідуальних виконавців.

Присутні на зустрічі керівники та представники громадських організацій: «Ветерани України (І.Фаринич), «Союз Українок (Л.Оленушинець), «Просвіта» ім.Тараса Шевченка (Р.Колодій), ветеранських організацій воїнів-афганців(В.Семенчук В. та І.Свищо), радник міського голови, ветеран АТО В.Васько поділилися своїми думками з приводу запропонованих заходів, а також ідеями та проблемами, які хвилюють членів їхніх громадських організацій, висловили позитивний відгук з приводу доцільності проведення подібних зустрічей.

Відділ інформаційного забезпечення

виконавчого комітету Мукачівської

міської ради

Прочитано 86 разів

ГАЛЕРЕЯ