Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційного забезпечення/Створена спільна робоча група з питань добровільного приєднання Дерценської сільської ради до Мукачівської ОТГ
Понеділок, 16 вересня 2019 12:10

Створена спільна робоча група з питань добровільного приєднання Дерценської сільської ради до Мукачівської ОТГ

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Мукачівський міський голова А. Балога підписав розпорядження №340 від 11.09.2019р. «Про створення спільної робочої групи з питань добровільного приєднання Дерценської сільської територіальної громади села Дерцен Дерценської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області до Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади».

В склад спільної робочої групи увійшли: міський голова, його заступники, начальники та головні спеціалісти відповідних управлінь та відділів, а також Дерценський сільский голова (Матей Ю.Ю.), секретар (Орос М.Ю.) та бухгалтер Дерценської сільської ради (Зінченко М.Г.).

Нагадаємо, 22 серпня на 61-й сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання було розглянуто та одноголосно підтримано питання «Про надання згоди на добровільне приєднання Дерценської сільської територіальної громади села Дерцен Дерценської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області до Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади».

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого

комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 115 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація