Четвер, 25 квітня 2019 11:44

«Внесено зміни в склад Технічної ради»

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

25 квітня 2019 року на черговій сесії Мукачівської міської ради депутатами прийнято рішення «Про внесення змін у Додаток 1 до рішення 54 сесії 7-го скликання Мукачівської міської ради від 28.02.2019 №1319 «Про затвердження Складу Технічної ради по розгляду проектів будівництва, реконструкції, капітального ремонту та благоустрою об'єктів комунальної власності при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради».

Даний проект рішення передбачає внесення змін в склад Технічної ради, у зв'язку з кадровими змінами управління комунальної власності та архітектури та призначенням нового секретаря ради.

Технічна рада створена при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради для професійного колегіального розгляду й обговорення проектів нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту та благоустрою об'єктів комунальної власності.

Основними завданнями Технічної ради є: розгляд та надання рекомендацій, пропозицій щодо розроблення, коригування проектної документації; ескізних пропозицій (детальна візуалізація інтер’єрів та екстер’єрів зі специфікаціями оздоблювальних елементів, а також ситуаційних, генеральних планів та проектних схем); проектних, технічних рішень, вимог до розробки проектної документації; відповідності проектних рішень вихідним даним на проектування; доцільності початку або призупинення підготовчих/будівельних робіт; визначення ефективності та порядку реалізації запропонованих пропозицій.

Чергові засідання Технічної ради скликаються в міру потреби.

Рішення Технічної ради приймаються більшістю голосів і оформляються протоколом, який підписується головою та секретарем Технічної ради. У разі рівного розподілу голосів голос голови Технічної ради є вирішальним.

Рішення Технічної ради з питань, що належать до її компетенції, мають остаточний характер і підлягають до обов'язкового виконання.

Відділ капітального будівництва виконавчого

комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 170 разів
Відділ капітального будівництва міськвиконкому

Про відділ

Тел.: (03131) 2-24-22

e-mail: vkbv@keeper.ua

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети №№ 87, 90, 91)

ГАЛЕРЕЯ