Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Відділ капітального будівництва/Прийнято рішення про намір укласти договір з переможцем відкритих торгів на,,закупівлю робіт з «Реконструкція футбольного поля, дитячих та спортивних майданчиків, благоустрій території в с. Павшино, урочище Нижній капусняк»
Понеділок, 13 липня 2020 11:22

Прийнято рішення про намір укласти договір з переможцем відкритих торгів на,,закупівлю робіт з «Реконструкція футбольного поля, дитячих та спортивних майданчиків, благоустрій території в с. Павшино, урочище Нижній капусняк»

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

10 липня 2020 року відбулося засідання тендерного комітету відділу капітального будівництва Мукачівської міської ради на якому було розглянуто найбільш економічно вигідну тендерну пропозицію надану учасником ТОВ "ЕНЕРДЖІ КОНСТРАКШН", щодо закупівлі робіт з «Реконструкція футбольного поля, дитячих та спортивних майданчиків, благоустрій території в с. Павшино, урочище Нижній капусняк».

В результаті розгляду тендерної пропозиції було встановлено, що тендерна пропозиція учасника ТОВ "ЕНЕРДЖІ КОНСТРАКШН" відповідає умовам нової редакції Тендерної документації на закупівлю робіт з «Реконструкція футбольного поля, дитячих та спортивних майданчиків, благоустрій території в с. Павшино, урочище Нижній капусняк» затвердженої Протоколом засідання тендерного комітету відділу капітального будівництва Мукачівської міської ради №67 від 22 червня 2020 року.

За результатами розгляду та оцінки найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції учасника ТОВ "ЕНЕРДЖІ КОНСТРАКШН" було прийнято рішення про визначення ТОВ "ЕНЕРДЖІ КОНСТРАКШН" переможцем відкритих торгів, щодо закупівлі робіт з «Реконструкція футбольного поля, дитячих та спортивних майданчиків, благоустрій території в с. Павшино, урочище Нижній капусняк», та прийнято рішення про намір укласти договір про закупівлю з переможцем відкритих торгів, а саме з ТОВ "ЕНЕРДЖІ КОНСТРАКШН".

Відділ капітального будівництва Мукачівської міської ради

Прочитано 51 разів
Відділ капітального будівництва міськвиконкому

Про відділ

Тел.: (03131) 2-24-22

e-mail: vkbv@keeper.ua

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети №№ 87, 90, 91)

ГАЛЕРЕЯ