Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Віктор Дворниченко презентував у міській бібліотеці нову книгу художньої публіцистики «І все-таки вона обертається. Єретики»
Понеділок, 10 вересня 2018 18:14

Віктор Дворниченко презентував у міській бібліотеці нову книгу художньої публіцистики «І все-таки вона обертається. Єретики»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

7 вересня у читальній залі Мукачівської міської центральної бібліотеки ім. О.Духновича, за великої кількості гостей - друзів, колег по перу, шанувальників своєї творчості, рідних - відомий мукачівець, письменник і журналіст, цьогорічний лауреат Мукачівської міської премії ім. Олександра Духновича - Віктор Дворниченко презентував нову книгу художньої публіцистики «І все-таки вона обертається. Єретики».

Присутнім було цікаво почути як виникла ідея написання книги, творчий процес та плани на майбутнє. Автор зазначив, що новостворена книга є присвятою і подарунком дружині - письменниці Тетяні Рибар.

Зі словами щирої подяки за вагомий внесок у культурне надбання міста звернулась до Віктора Дворниченка начальник відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради Ірина Калій.

Цікаву розмову спогадами про дружбу, літературний процес та вітаннями продовжили відомі крайові письменники, члени Національної спілки письменників України Дмитро Кешеля та Василь Густі.

Власним поглядом про нову книгу поділилася журналіст і письменниця Маргарита Лукеча. Ірина Радиш та Оксана Коваленко висловили автору щиру подяку за невтомну творчість.

Приємно відзначити, що, традиційно, Віктор Дворниченко зробив подарунок і читачам міської бібліотеки - видання «І все-таки вона обертається. Єретики» вже чекає на поціновувачів художньої публіцистики.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 158 разів

ГАЛЕРЕЯ