Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/День українського кіно у міській бібліотеці для дітей відзначили переглядом кінострічки «Сторожова застава»
Вівторок, 11 вересня 2018 18:31

День українського кіно у міській бібліотеці для дітей відзначили переглядом кінострічки «Сторожова застава»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Щороку у другу суботу вересня в Україні відзначають День українського кіно. Тож працівники Мукачівської міської бібліотеки для дітей традиційну бібліотечну зустріч із циклу «Книга в кадрі» присвятили саме цьому святу та запросили своїх читачів на перегляд чудової української кінострічки «Сторожова застава» (за мотивами однойменної книги Володимира Рутківського).

«Сторожова застава» - це перше українське фентезі, яке побило рекорди прокату в перший же вікенд і зібрало 8,1 млн грн. Картина розповідає про сучасного школяра Вітька, який через загадковий портал часу потрапляє у минуле — на тисячу років назад. Там він рятується від смертельних небезпек, зустрічає нових друзів та вступає в битву з міфічними істотами.

Всіх, як завжди, пригощали поп-корном та колою. Також до уваги читачів було представлено виставку-кадр «Камера! Мотор! Поїхали!» про розвиток українського кінематографу від перших зйомок ХІХ століття і до сьогодні.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 240 разів

ГАЛЕРЕЯ