Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/У Мукачеві відкрито виставку мистецьких полотен етнічних німців Закарпаття “Зустріч поколінь”
П'ятниця, 14 вересня 2018 12:45

У Мукачеві відкрито виставку мистецьких полотен етнічних німців Закарпаття “Зустріч поколінь”

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

13 вересня у камінній залі Мукачівської дитячої художньої школи ім. М.Мункачі відбулося урочисте відкриття художньої виставки робіт етнічних німців нашого краю “Зустріч поколінь”, приуроченій 290-річчю переселення німецьких колоністів на Закарпаття. У відкритті експозиції, яка діятиме до до кінця вересня, взяли участь: Ангеліна Шардт - президент Асоціації німців України, керівник арт-проекту “Зустріч поколінь”, Володимир Лейсле - голова Ради німців Укоаїни, Золтан Ленд’єл, депутат Закарпатської обласної ради, митці - учасники виставки, представники громадськості та журналісти.

Нагадаємо, що в рамках Днів німецької культури, які проходять у нашому місті з 13 по 15 вересня, сьогодні о 15.00 на Вас чекає -відкриття мобільної виставки "Німці України: історія і культура", у програмі якої інтерактивні ігри, квізи німецькою та українською мовами /Центр дитячої та юнацької творчості м. Мукачева/, завтра (15 вересня з 13.00 год.) запрошуємо на фестиваль німецької культури "Karpatenland". У програмі: виступи танцювальних та співочих колективів “ДойчеКвелле”, дівочого хору “Співочі серця” та танцювального колективу “Паланок” центру культури і відпочинку “Паланок” (Мукачево), а також колективів с.Чинадієво, м.Свалява, м.Дрогобич, м.Львів /парк Перемоги/

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

 

Прочитано 215 разів

ГАЛЕРЕЯ