Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Мукачівський хор хлопчиків та юнаків проведе ювілейні концерти з нагоди 35-річчя з часу заснування хорової школи
Вівторок, 23 жовтня 2018 18:56

Мукачівський хор хлопчиків та юнаків проведе ювілейні концерти з нагоди 35-річчя з часу заснування хорової школи

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Мукачівська хорова школа хлопчиків та юнаків продовжує святкування 35-річчя з часу свого заснування. Шанувальників хорового мистецтва запрошують на ювілейні концерти лауреата багатьох міжнародних фестивалів і конкурсів Мукачівського хору хлопчиків та юнаків:

14 листопада о 19.00 год. - Львівський будинок органної та хорової музики (м.Львів),

25 листопада о 17.00 год. - Християнський культурний центр (м.Мукачево).

Довідково.

Історія Мукачівської хорової школи хлопчиків та юнаків, однієї з перших в Україні, розпочинається з 1983 року, з часу заснування Мукачівського хору хлопчиків – хорової студії, на базі якої в 1989 році створена Мукачівська міська експериментальна хорова школа хлопчиків та юнаків, а в 1991 році – Мукачівська хорова школа хлопчиків та юнаків як державний мистецький навчальний заклад.

Засновник хорової школи і хору хлопчиків та юнаків – Володимир Волонтир, відомий далеко за межами України композитор, заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки композиторів України, лауреат Всеукраїнської премії ім. В.Косенка, обласної премії ім. Д. Задора, почесний громадянин міста Мукачева, незмінний директор хорової школи і художній керівник хору хлопчиків та юнаків. Хормейстер, керівник молодшого хору з часу заснування школи – Оксана Волонтир.

Мукачівська хорова школа вже давно відома в Україні і за кордоном як центр дитячого і юнацького хорового мистецтва. За роки своєї творчої діяльності хор хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи репрезентував хорове мистецтво України більше ніж в 20 країнах Європи: Литві, Латвії, Естонії, Росії, Словенії, Словаччині, Чехії, Югославії, Польщі, Угорщині, Німеччині, Австрії, Франції, Бельгії, Італії, Іспанії, Португалії, Голландії, Румунії та ін.

Для багатьох учнів - випускників школи хорове мистецтво стало професією, серед яких є вже відомі музиканти, якими гордиться не тільки наше місто, але й вся Україна. Тож побажаємо нашому хору успіху, процвітання і щирої любові поціновувачів мистецтва! Пишаємось вами!

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Запрошуємо!

Прочитано 121 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація