Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Юний мукачівський віртуоз Олександр Лучков - лауреат І премії Міжнародного конкурсу піаністів «FEURICH-VIRTUOZ»
П'ятниця, 02 листопада 2018 16:00

Юний мукачівський віртуоз Олександр Лучков - лауреат І премії Міжнародного конкурсу піаністів «FEURICH-VIRTUOZ»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

З 22 по 26 жовтня у Львові проходив ІІ Міжнародний конкурс піаністів «FEURICH-VIRTUOZ», у якому брали участь чимало обдарованих піаністів з України та із-за кордону. Участь у конкурсі приймав і талановитий учень фортепіанного відділу Мукачівської дитячої школи мистецтв № 1 ім. С.Мартона, цьогорічний стипендіат Мукачівської міської ради у галузі культури - Олександр Лучков /клас викладача Марії Вайс/.

Журі Міжнародного конкурсу дало високу оцінку за виконання твору українського автора та нагородило Олександра Лучкова першою премією у ІІ віковій категорії.

Приємно відмітити, що окрім такого вагомого досягнення та визнання, юного віртуоза нашої школи запросили на Міжнародний конкурс піаністів "Feurich Internationalen Klavier Gesang und Kammermusik Wetbewerbs" м. Відень (Австрія), який проходитиме у червні 2019 р. 

Щиро вітаємо Олександра та викладача Марію Вайс з заслуженою і дуже вагомою перемогою на престижному конкурсі! Пишаємося і бажаємо нових творчих відзнак!

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 146 разів

ГАЛЕРЕЯ