Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Мукачівською міською радою затверджено звіт про оцінку вбудованих приміщень комунальної власності
Понеділок, 03 грудня 2018 16:55

Мукачівською міською радою затверджено звіт про оцінку вбудованих приміщень комунальної власності

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Під час засідання сесії Мукачівської міської ради 29 листопада, депутати підтримали проект рішення “Про затвердження звіту про оцінку частини нежитлового приміщення майна комунальної власності за адресою: м. Мукачево, пл.Кирила і Мефодія, 1”.

Зазначимо, що відділом культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради на виконання рішення 44 сесії Мукачівської міської ради 7 скликання № 1102 від 30 серпня 2018 року «Про надання дозволу на розірвання Договору оренди майна, що належить до комунальної власності № б/н від 01.07.2016 року та організацію комплексу заходів з проведення незалежної експертної оцінки комунального майна, що знаходиться за адресою: м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 1» було здійснено комплекс заходів з проведення незалежної експертної оцінки приміщення комунальної власності загальною площею 21,7 кв.м.

З метою надання вищевказаного приміщення в оренду з функціональним призначенням розміщення кафе, барів, буфетів, кафетеріїв, що не здійснюють продаж товарів підакцизної групи, відділом культури проведено конкурс з визначення суб'єкта оціночної діяльності для здійснення незалежної експертної оцінки майна, за результатом якого укладено угоду з переможцем конкурсу — ФОП Шастун С.Г. Звіт суб'єкта оціночної діяльності фізичної особи-підприємця Шастун С.Г. від 25 жовтня 2018 року «Про незалежну оцінку вбудованих приміщень (поз. на плані за №1-1, №1-2) загальною площею 21,7 кв.м., будівлі, що знаходиться за адресою: Закарпатська область, м. Мукачево, пл.Кирила і Мефодія, 1» подано 29 листопада на затвердження сесії Мукачівської міської ради.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 124 разів

ГАЛЕРЕЯ