Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Триває прийом заявок на здобуття Мукачівської міської літературної премії ім. Юрія Мейгеша у 2019 році
Четвер, 06 грудня 2018 12:47

Триває прийом заявок на здобуття Мукачівської міської літературної премії ім. Юрія Мейгеша у 2019 році

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Відповідно до Положення про щорічну міську літературну премію імені Юрія Мейгеша, затвердженого рішенням 48 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 25 жовтня 2018 року № 1173 “Про внесення змін до рішення 32 сесії Мукачівської міської ради 7 скликання від 26 жовтня 2017 року № 806 “Про заснування щорічної міської літературної премії імені Юрія Мейгеша - українського письменника, почесного громадянина міста Мукачева (нова редакція)”, з 1 грудня 2018 року розпочато прийом заявок на здобуття щорічної міської літературної премії імені Юрія Мейгеша.

Нагадаємо, що цього року, з метою підтримки молодих авторів та заохочення їх до досягнень у галузі літературної творчості шляхом видання їх перших книжок, формат Премії змінений. Премія присуджуватиметься молодим авторам найкращих рукописів творів (поезія, проза, драматургія, літературна критика, переклад), які проживають і працюють на території міста Мукачева. Вікова категорія: з 16 до 35 років (на момент подання конкурсної роботи). Переможцю присвоюється звання лауреата Премії, вручається диплом та сертифікат на премію у розмірі 10 000 (десять тисяч) гривень на видання збірки.

Прийом заявок з поданням відповідних документів, згідно розділу 3 “Умови участі у конкурсі, термін подання та перелік документів, що надаються претендентами на здобуття Премії” триватиме з 1 грудня по 31 грудня відповідного календарного року включно.

До участі в конкурсі на здобуття Премії подаються:

- конкурсні роботи обсягом від 30 до 100 сторінок для поезії та від 50 до 150 для прози, формат сторінки А-4, шрифт Times New Roman, кегль 12, міжрядковий інтервал 1. На сторінках повинна бути нумерація. Друкувати текст потрібно з однієї сторони аркуша. Рукопис необхідно помістити в картонну папку із зав’язками, після чого запакувати у конверт. Не потрібно скріплювати сторінки чи вкладати їх у файли.

- до розгляду не прийматимуться твори, що: друкувалися повністю або по частинах в книгах чи колективних збірках; розглядалися конкурсною комісією два роки підряд; несуть у собі заклики до насилля та принижують честь та гідність будь-якої людини; написані не літературною мовою, мають багато суржикових, грубих, лайливих слів, що не виправдані художньою необхідністю; оформлені неналежним чином.

- до рукопису твору необхідно додати: анкету-заявку претендента (додаток 1 до Положення про Премію); фотокартку розміром 10 х 15; електронний варіант рукопису на Flash-носієві (або надіслати на електронну пошту - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.); рекомендації (за наявності); ксерокопію паспорта.

Всі документи подаються до відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради за адресою: 89600, місто Мукачево, площа Духновича Олександра, 2, каб. № 54. По закінченні конкурсу рукописи авторам не повертаються.

Робота комісії триватиме з 1 грудня по 30 квітня відповідного календарного року. Підсумкове засідання, під час якого прийматиметься рішення щодо визначення переможця, проводитиметься в режимі он-лайн трансляції.

Вручення Премії приурочується до Днів міста Мукачева (травень місяць) та проводиться під час засідання чергової сесії Мукачівської міської ради.

Детальніше з Положенням про Мукачівську міську літературну премію ім. Ю.Мейгеша, умовами участі та переліком документів, які повинні надати претенденти на здобуття Премії можна ознайомитися на офіційному сайті Мукачівської міської ради за посиланням https://mukachevo-rada.gov.ua/…/polozhennya-pro-shchorichnu… (рубрика: Культура).

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 131 разів

ГАЛЕРЕЯ