Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Мукачево приєднується до до Всеукраїнської акції одночасного виконання колядки "Нова радість стала"
Середа, 02 січня 2019 11:45

Мукачево приєднується до до Всеукраїнської акції одночасного виконання колядки "Нова радість стала"

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

12 січня о 14.30 год. запрошуємо Вас і Вашу родину, колядницькі та співочі гурти, гостей наймасштабнішого мукачівського фесту "Червене вино-2019" та всіх хто любить колядувати - стати учасниками Всеукраїнського флеш-мобу в Мукачеві – разом заспівати колядку "Нова радість стала". Ми з радістю чекаємо на всіх у кого є час і бажання долучитися до нас! Давайте разом заколядуємо та сповістимо світу - Христос рождається!

Місце проведення: Мукачево, фестиваль "Червене вино-2019"

Локація: парк Перемоги

День: Субота, 12 січня

Час: 14.30 год.

Довідково:

Акція “Нова радість стала” – це одночасне виконання однойменної колядки в містах України та навіть закордоном, яке відбудеться у суботу 12 січня о 14.30 годині. Якщо за якихось обставин це неможливо, то де б ви не були у суботу 12 січня о 14.30 годині можете заспівати “Нова радість стала”, зробити під час співу відео-селфі, а потім розмістити його на своїй сторінці у Фейсбуці та/або Інстаграмі з хештегами #НоваРадість та #ВертепФест2019.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 241 разів

ГАЛЕРЕЯ