Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/У Мукачівському замку відкриють персональну виставку Антона Секереша “Любов до рідного краю”
П'ятниця, 08 лютого 2019 17:05

У Мукачівському замку відкриють персональну виставку Антона Секереша “Любов до рідного краю”

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

14 лютого відомий закарпатський художник Антон Секереш презентує у картинній галереї замку “Паланок” персональну виставку “Любов до рідного краю”.

Урочисте відкриття - о 12.00 год.

Експозиція діятиме до кінця лютого. Тож запрошуємо відчути всю красу закарпатського краю, відтворену на полотнах відомого митця!

Довідково.

Антон Секереш народився 9 червня 1961 року в селі Ключарки на Мукачівщині. У 1980 році закінчив Ужгородське училище прикладного мистецтва, де навчався на відділі “Художня обробка металу”. Вчителями з фаху у нього були Іван Маснюк, Іван Дідик, Йосип Пал, Агнеса Бачинська, Василь Петрецький, Шандор Петкі.

У своїй творчості віддає перевагу живопису, займається керамікою. Особливо повно і яскраво талант майстра проявляється в графіці. Його начерки вирізняються лаконізмом і точністю, а ще легким гумористичним ставленням до світу. Художник створює цільні й максимально експресивні образи, вміє концентруватися на характерному, відкинувши несуттєві деталі. У живописі пріоритетне ставлення до форми та широкий тональний діапазон від світлого до темного. В своїх ранніх живописних роботах художник більше уваги приділяв колоритові, гармонії кольорів.

Член художньої спілки “Райдуга” та творчого об'єднання Арт-клуб “Палітра-спектр”.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 139 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація