Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/У Мукачівській міській бібліотеці відзначили 175-річчя від дня народження видатного художника Міхая Мункачі
Вівторок, 12 лютого 2019 11:47

У Мукачівській міській бібліотеці відзначили 175-річчя від дня народження видатного художника Міхая Мункачі

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

До 175-річниці від дня народження всесвітньо відомого художника ХІХ ст., фундатора угорської національної школи реалістичного живопису, Почесного громадянина міста Мукачева Міхая Мункачі у Мукачівській міській центральній бібліотеці ім. О. Духновича провели вечір-портрет "Той, що писав відкритим серцем".

Під час заходу відбувся перегляд краєзнавчих документів про відомого мукачівця, який доповнився спілкуванням з гостями: Віктором Дворниченко, журналістом, письменником, головним редактором газети "Мукачево", дослідником творчості та біографії художника, автором книги "Голгофа і воскресіння Міхая Мункачі"; Тетяною Рибар, письменницею, головою літературного об'єднання "Рідне слово"; Оксаною Мецгер, керівником арт-клубу "Палітра-спектр"; Любов'ю Долинською, заступником директора з виховної роботи МКТЕК, викладачем української мови, членом літературного обєднання "Рідне слово" та студентами МКТЕК.

Цікава розмова про життєвий шлях, творчість, особисте життя та неймовірну любов до міста у якому народився видатний художник, перепліталася з читанням уривків із книги В. Дворниченка "Голгофа і воскресіння Міхая Мункачі".

Про етапи становлення Міхая Мункачі, як художника, репродукції його картин та цікаві факти із життя митця, представлені на виставці-галереї "Симфонія краси мистецтва вічності…", яка експонується у міській бібліотеці.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 126 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація