Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Тарас Ващук презентуватиме у Мукачеві «Україну в пісках»
Вівторок, 20 лютого 2018 14:15

Тарас Ващук презентуватиме у Мукачеві «Україну в пісках»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

5 березня на мукачівців та гостей міста чекає надзвичайно цікава зустріч із молодим письменником, журналістом Тарасом Ващуком, під час якої автор презентуватиме власну книгу про про життя українців в ОАЕ «Україна в пісках».

Чекаємо всіх о 17.00 год у читальній залі Мукачівської міської центральної бібліотеки ім. О. Духновича.

Довідково.

Англійський філолог, журналіст і спортивний коментатор, письменник і мандрівник Тарас Ващук, нині живе і працює в Об’єднаних Арабських Еміратах.

«Україна в пісках» – це книжка коротких оповідань, життєвих історій. Вона торкається як проблем життя в Україні, так і теми самотності емігрантів. За словами  літературного редактора книги Василя Путрашика: «Це історії про життя маленької людини в чужому, ворожому для себе світі – чи то світ емігранта, чи наш, тутешній; чи мирний, чи воєнний…».  Наскрізна тема всіх оповідань – самотність та відірваність людини від соціуму. Усі історії героїв реальні, вони насправді відбувалися зі звичайними українцями.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 235 разів

ГАЛЕРЕЯ