Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/У Мукачеві триває збір творчих робіт для благодійного АРТ-ярмарку
Четвер, 10 травня 2018 11:35

У Мукачеві триває збір творчих робіт для благодійного АРТ-ярмарку

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Вже зовсім скоро, у Міжнародний день захисту дітей, у Мукачівському історичному музеї пройде II-ий Благодійний Арт-ярмарок "Дитинства мить", спрямований на допомогу дітям-сиротам і дітям з обмеженими можливостями. У ярмарці беруть участь художники, фотографи нашого краю і України, які від щирого серця презентували для благодійного проекту власні роботи, щоб допомогти дітям.

Офіційними партнерами Благодійного проекту вже стали компанії "Люксоптика" та "ЗакарпатЄвроТрансАвтоград"; музичний супровід забезпечить творчий колектив "Душа_Паланку", фуршет - від "Півниці Ракоці" та торгової марки "BiróK", дегустація австрійських вин буде проведена за участі Svetlana_Schopf. На кошти, вилучені з продажу творчих робіт буде придбаний комп'ютер для Центру активної реабілітації "Фенікс".

Щиро запрошуємо всіх на відкриття ярмарку, який відбудеться 1 червня о 15.00 у замку "Паланок" на території середнього двору.

P.S. Збір творчих робіт триває.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 176 разів

ГАЛЕРЕЯ