Четвер, 14 червня 2018 11:24

14 червня – Всесвітній день донора крові

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

            Цього року Всесвітній день донора крові знову проводиться у всьому світі і буде координуватися Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Міжнародною федерацією товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Міжнародним товариством з переливання крові та Міжнародною федерацією організацій донорів крові.

            Щомиті в усьому світі у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові за життєвими показаннями. Хоча потреба в крові є загальною, доступ до неї тих, хто її потребує, на жаль, загальним не є.

            З початку року у відділенні переливання крові Мукачівської ЦРЛ здали добровільно кров 668 чоловік.

           Цього року нагороду “ Почесний донор України” отримали Митуля Ю.Ю., який здав більше 20 л крові та Михальчук Микола Миколайович, який здав більше 19 л крові.

            Висловлюємо вдячність донорам за їх благородний вчинок і порятунок життя людей, які потребують переливання донорської крові та її компонентів.

            Відділ охорони здоров’я повідомляє, що добровільно здати кров   можуть всі бажаючі, при відсутності медичних протипоказів, за адресою м. Мукачево, вул. Пирогова Миколи,8-13 з10.15 до 13 00 з понеділка до п’ятниці.

                                                                                                                      Відділ охорони здоров’я

Прочитано 137 разів

ГАЛЕРЕЯ