Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/«Стривай» -це перший онлайн – тренінг центр безпеки дорожнього руху
Четвер, 09 серпня 2018 10:58

«Стривай» -це перший онлайн – тренінг центр безпеки дорожнього руху

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Кожні три хвилини відбувається ДТП. Це страшна статистика. Україна на першому місці за кількістю смертей в ДТП у всій Європі. Саме тому, Відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Мукачівської міської ради приєднався до проекту «Стривай!».

Це соціальна рекламна кампанія на підтримку популяризації безкоштовної освітньої платформи з безпеки дорожнього руху Fest Road Fafety HUB вона допоможе вберегти учасників дорожнього руху від аварій.

Будь-який транспортний засіб — це джерело підвищеної небезпеки. Людина,
що скористалась послугами транспортного засобу, знаходиться в зоні
підвищеної небезпеки. Це зумовлюється можливістю ДТП, катастрофами та
аваріями, травмами при посадці чи виході з транспортних засобів або під час їх
руху.

             У світі щорічно внаслідок ДТП гине 250 тисяч людей і приблизно в 30 разів більша кількість отримує травми.

ДТП — подія, що сталася під час руху транспортного засобу, в результаті якої загинули або дістали поранення люди або завдано матеріальної шкоди.

Для зменшення ДТП Національна програма з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді «Traffic Challenge» запускає соціальну рекламну кампанію під назвою «Стривай!» на підтримку популяризації безкоштовної освітньої платформи з безпеки дорожнього руху FRoSH (Fest Road Fafety HUB – перший онлайн -тренінговий центр з безпеки дорожнього руху).

Метою кампанії є інформування населення про прості але головні принципи власної безпеки на дорозі, а також роз’яснення суті правил, методів та засобів захисту від травмування та загибелі в ДТП.

Соціальна інформаційна кампанія «Стривай» - це п’ять анімаційних музичних роликів про п’ять головних факторів ризику у ДТП, які в Україні та світі є найпоширенішими.

URL - адреси відео:

«Перевищення швидкості»: https://youtu.be/l4eeKGU18z4

01

Соціальний анімаційний ролик "Стривай" закликає водіїв не перевищувати швидкість.. Серед основних факторів ризику в ДТП, про які йдеться у серії роликів "Стривай"– перевищення швидкості, керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, невикористання пасків безпеки, відсутність автокрісел для дітей та шоломів у мотоциклістів.

«Водіння напідпитку»: https://youtu.be/Py7tE6N6bns

02

Соціальний анімаційний ролик "Стривай" закликає водіїв не їздити за кермом на підпитку.  Серед основних факторів ризику в ДТП, про які йдеться у серії роликів "Стривай"– перевищення швидкості, керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, невикористання пасків безпеки, відсутність автокрісел для дітей та шоломів у мотоциклістів.

«Автокрісла»: https://youtu.be/eaop1feJaDo

03

Соціальний анімаційний ролик "Стривай" закликає пасажирів використовувати автокрісла. Серед основних факторів ризику в ДТП, про які йдеться у серії роликів "Стривай"– перевищення швидкості, керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, невикористання пасків безпеки, відсутність автокрісел для дітей та шоломів у мотоциклістів.

«Використання мотошоломів»: https://youtu.be/9QOcSSWvTS8

04

 

Серед основних факторів ризику в ДТП, про які йдеться у серії роликів "Стривай"– перевищення швидкості, керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, невикористання пасків безпеки, відсутність автокрісел для дітей та шоломів у мотоциклістів.

«Паски безпеки»: https://youtu.be/9ZVq-obooMs

05

Соціальний анімаційний ролик "Стривай" закликає водіїв та пасажирів пристібатися.

Серед основних факторів ризику в ДТП, про які йдеться у серії роликів "Стривай"– перевищення швидкості, керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, невикористання пасків безпеки, відсутність автокрісел для дітей та шоломів у мотоциклістів.

                                                                       Відділ охорони здоров’я

Прочитано 441 разів

ГАЛЕРЕЯ