Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/10 жовтня - Всесвітній день психічного здоров’я
Середа, 10 жовтня 2018 11:49

10 жовтня - Всесвітній день психічного здоров’я

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

            Метою Всесвітнього дня психічного здоров’я є скорочення поширеності депресивних розладів, шизофренії, хвороби Альцгеймера, наркотичної залежності, епілепсії, розумової відсталості, кількості вживання психотропних речовин і самогубств, питання і проблеми допомоги людям, що страждають на психічні розлади, поширення інформації про ефективні методи для профілактики, медичного лікування і запобігання щодо психічних відхилень, соціальної адаптації.    Сучасне життя само по собі сприяє стресам: зміни в житті політичному, економічному, негаразди на роботі, та й просто поїздка в громадському транспорті призводять до того, що людина зі своїми стресами починає миритися, а так і до депресії недалеко.

            Стреси стали складовою частиною життя сучасної людини. Люди борються з ними, не замислюючись про те, що потрібно не боротися, а не допускати їх.
           
Пам’ятайте , що всі люди потребують підтримки, співчуття та любові. Ви не самотні!Поруч є завжди люди, які зрозуміють і допоможуть!Плануйте своє життя!Ставте реальні цілі і не чекайте, що зміни відбудуться самі собою – працюйте для себе!Бажаємо усім здоров’я:
1. Жити довго – наповнити життя роками.
2. Бути здоровим якомога довше – наповнити роки життям.
3. Розвивати впродовж життя свій потенціал – наповнити його повноцінним життям!

Будьте уважними один до одного та оберігаймо власне психічне здоров’я.

           

Відділ охорони здоров`я

Прочитано 157 разів

ГАЛЕРЕЯ